Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

70% zniżki na ubezpieczenia od Proama

procent


06 cze 0

Proama, firma ubezpieczeniowa, która na polski rynek weszła w 2011 roku, co rusz zaskakuje nowymi akcjami promocyjnymi. Od niedawna kierowcy, którzy jeżdżą bez szkód, mogą liczyć nawet na 70% zniżki.

Zniżki na ubezpieczenie OC i AC naliczane są za rok jazdy bez żadnym szkód. Dwanaście miesięcy bez wypadku lub kolizji dla towarzystw ubezpieczeniowych jest warte nie więcej niż 10% zniżki. Aby więc osiągnąć maksymalny pułap 60% kierowca musi się strzec minimum sześć, a nieraz i osiem lat.

Tak brzmi teoria, Proama jednakże postanowiła nagrodzić bezpiecznych kierowców. Akcja Proamy nęci siedemdziesięcioprocentową bonifikatą. Warunek przystąpienia do promocji? Ubezpieczony powinien mieć więcej niż 50% zniżki za bezszkodową jazdę i zero szkód wyrządzonych w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Co najlepsze, za brak jakichkolwiek szkód likwidowanych w ramach AC w ciągu poprzedniego roku zniżki zostaną przeniesione z OC również na autocasco.

Oferta ubezpieczenia Proama z wyższymi zniżkami ma za zadanie przyciągnąć do tego towarzystwa ubezpieczeniowego nowych klientów. Promocja bezpiecznych kierowców ściśle wiąże się i uzupełnia także z akcją społeczną, jaką Proama prowadzi praktycznie od początku działalności w Polsce. „Wrzucam na luz” pragnie zwrócić uwagę użytkowników ruchu drogowego – zarówno tych zmotoryzowanych (kierowców pojazdów) jak i pieszych, rowerzystów, że wzajemny szacunek i kulturalne zachowanie znacznie przyspieszy dotarcie do celu. Proama tym samym chce zwrócić uwagę, że do większości tragedii na drodze by nie doszło, gdyby nie niejednokrotnie chamskie zachowanie osób, które je spowodowały.

Poprzez „Wrzucam na luz” i promocję bezpiecznych kierowców Proama pragnie na powrót nauczyć kierowców kulturalnej jazdy. Cóż, pozostaje tylko trzymać kciuki, aby temu towarzystwu ubezpieczeniowemu się udało…

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.