Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Cotygodniowe promocje w Allianz Direct

kalendarz


21 wrz 1

Allianz Direct, kanał sprzedaży produktów ubezpieczeniowych TUiR Allianz drogą telefoniczną i online, od jakiegoś czasu prowadzi ciekawą akcję marketingową. Co tydzień na zniżki liczyć mogą właściciele wybranych modeli samochodów albo klienci zainteresowani konkretnymi polisami.

W chwili, gdy to piszemy, 10% zniżki na OC, AC i SC (start casco – ubezpieczenie w którym kierowca w razie wystąpienia szkody częściowej pokrywa udział własny) mogą otrzymać posiadacze Skody bądź Lexusa, ale jeśli chcą skorzystać z promocji, muszą się pospieszyć – trwa ona bowiem tylko do 23 września. Pomysł jest ciekawy, zwłaszcza że nie trzeba nawet „wstrzelić” się z terminem wygaśnięcia poprzedniego ubezpieczenia: polisę kupić można nawet z 60 – dniowym wyprzedzeniem, wystarczy podać kod promocyjny, zamieszczony na stronie directu. Promocjami objęte są również i inne produkty – m.in. zniżka na ubezpieczenie nieruchomości, do końca września trwa także promocja na ubezpieczenie turystyczne (20% zniżki).

Pomysł rzeczywiście ciekawy – zachęca do częstych wizyt na stronie internetowej ubezpieczyciela i śledzenia nowych promocji. Niemniej jednak zachęcamy, aby przed zawarciem ubezpieczenia nawet właściciele promowanych marek samochodów najpierw porównali sobie oferty w internetowym kalkulatorze. Może się bowiem okazać, że mimo rzeczonych 10% zniżki najtańsze OC kierowca dostanie w innym towarzystwie ubezpieczeniowym.

REKLAMA

1 komentarz dla “Cotygodniowe promocje w Allianz Direct”

  1. Dominik 09/04/14 godz. 09:19

    Można też wypromować firmę bezpłatnie na portalu http://netini.pl/

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.