Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Pełne ubezpieczenie samochodu w PZU

lusterko


06 cze 0

Najstarsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce PZU oferuje swym klientom niezwykle elastyczne oferty ubezpieczenia samochodu. Co najlepsze właściciel pojazdu, pragnący zawrzeć polisę komunikacyjną w PZU, może to w szybki sposób zrobić poprzez internet.

Z pewnością ostatnia akcja marketingowa PZU, powiązana ze zmianą loga, nie na wyrost dużo mówi o uproszczeniu i przyspieszeniu procedur. Klienci najpopularniejszej w Polsce firmy ubezpieczeniowej przekonują się o tym na własnej skórze. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak komfortowo przebiega likwidacja szkody w PZU. Dodać należy również, że w PZU poprzez internet można również zawrzeć umowę ubezpieczenia oraz wyliczyć wysokość składki, a służy do tego PZU kalkulator. Za pomocą tego zmyślnego narzędzia klient pozna nie tylko wysokość polisy OC, ale również pozostałych produktów ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU.

A trzeba przyznać, że ten ubezpieczyciel proponuje swym klientom rzeczywiście kompleksową ofertę. Standardowe OC i AC oferowane jest w pakiecie razem z bezpłatną podstawową (co nie znaczy, że niewystarczającą…) wersją ubezpieczenia PZU Auto Pomoc. Zapewnia ono naprawę pojazdu w miejscu awarii lub holowanie pojazdów w przypadku zderzenia. Klient zainteresowany szerszym pakietem usług assistance może wybrać opcję na Polskę lub Europę, obejmującą najdrobniejsze naprawy na trasie, w tym załadowanie akumulatora, otwarcie samochodu w razie zatrzaśnięcia kluczyków czy wymianę opon. W przypadku zainteresowania ubezpieczeniem autocasco klient może dokupić polisę PZU Auto Non Stop, gwarantującą samochód zastępczy na cały czas trwania naprawy.

W PZU można także ubezpieczyć konkretne sprzęty. Istnieje opcja PZU Auto Szyby. Chyba wszyscy kierowcy, którzy kiedykolwiek mieli tą nieprzyjemność związaną ze stłuczeniem szyb, zdają sobie sprawę, jak ta z pozoru błaha szkoda może się okazać kosztowna i czasochłonna w naprawie. Na szczęście ubezpieczając się w PZU właściciel pojazdu ma kłopot z głowy, bo polisa Auto Szyby zorganizuje wymianę i pokryje jej koszt.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.