Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Sieć MAKRO sprzedaje ubezpieczenia Link4

supermarket


12 lip 0

Link4 podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z siecią hurtowni MAKRO Cash & Carry. Klienci MAKRO będą mogli na bardzo atrakcyjnych warunkach kupić takie produkty ubezpieczeniowe Link4 jak ubezpieczenie OC, Autocasco, NNW, Assistance, Auto Szyby 24 oraz Auto Kluczyki.

A to tylko na początek. W dalszej współpracy Link4 przewiduje rozwinięcie sprzedaży o inne rodzaje ubezpieczeń. Skąd taka decyzja towarzystwa które kojarzy się głównie ze sprzedażą polis metodą direct? Link4 konsekwentnie rozbudowuje sieć dystrybucji. Pomimo faktu, że internet i telefon nadal pozostają głównymi kanałami do kontaktu z klientami, firma oferuje już swoje polisy poprzez banki, agentów, własne placówki, brokerów, wydawnictwa, czy właśnie sieci handlowe.

MAKRO nie jest pierwszą siecią z którą współpracuje Link4. W maju ubiegłego roku towarzystwo rozpoczęło współpracę z siecią sklepów Tesco. Od tego czasu w Tesco można było kupić ubezpieczenia komunikacyjne Link4, po zakupie których klient otrzymywał 10% wartości ubezpieczenia w bonach na realizację zakupów w Tesco.

Od sierpnia 2011 roku Tesco dostępne były ubezpieczenia mieszkaniowe Link4. Kupując polisę mieszkaniową, klienci Tesco mogli także liczyć na bonus w postaci 500 punktów na karcie Clubcard. Wystarczyło, żeby weszli na stronę internetową Tesco, obliczyli składkę i kupili polisę przez internet.

Czas pokaże która sieć jako następna dołączy do grona partnerów Link4.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.