Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Ubezpieczenia Liberty Direct w komisach

liberty-komisy


27 mar 0

12 marca ruszyła nowa kampania reklamowa Liberty Direct – ubezpieczyciela sprzedającego polisy przez internet i telefon. W spocie telewizyjnym oglądamy właściciela auto komisu, który ubezpiecza swoje samochody w Liberty Direct, dzięki czemu zarówno on, jak i jego klienci czują się bezpiecznie. Oferta ubezpieczyciela wpływa także na oszczędności w prowadzeniu biznesu.

Z oferty Liberty Direct dedykowanej komisom skorzystało już przeszło 3 tys. placówek na terenie całej Polski. Potwierdza to, że nasza oferta cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród osób prywatnych, ale też profesjonalistów zawodowo związanych z przemysłem samochodowym. Jest to powód dla którego postanowiliśmy pochwalić się współpracą z komisami w najnowszej kampanii. Jesteśmy przekonani, że zabieg ten przyczyni się do budowania wiarygodności Liberty Direct oraz stanie się wyróżnikiem naszej firmy na rynku” – komentuje Rafał Karski, dyrektor sprzedaży i marketingu Liberty Direct.

Spot reklamowy trwa 30-sekunnd i jest emitowany na antenie Polsatu, TVN, TVP oraz w wybranych kanałach tematycznych. Produkcją kampanii zajął się dom Easy Hell, a zakupem mediów MPG.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.