Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Ubezpieczenie dla młodych w You Can Drive

ubezpieczenie dla młodych


30 sie 0

You Can Drive, nowa marka grupy Ergo Hestia, oferuje swoje ubezpieczenia młodym ludziom, którzy zazwyczaj przez towarzystwa ubezpieczeniowe są traktowane ze sporą dozą podejrzliwości.

Klienci You Can Drive najczęściej sięgają po ubezpieczenie komunikacyjne. Jest ono dostępne w dwóch wariantach: samo OC lub w pakiecie z autocasco. Mogą być one poszerzone o dodatkowe polisy: minicasco (tylko z OC), auto pomoc i NNW w różnych wariantach, ubezpieczenie szyb, bagażu, także o dodatkowe ubezpieczenie na samochód zastępczy.

Co wyróżnia produkty You Can Drive na tle pozostałych towarzystw ubezpieczeniowych? Przede wszystkim fakt, że sopockie towarzystwo nie obarcza swoich klientów zwyżkami za wiek. W innych firmach ubezpieczeniowych definicja młodego kierowcy rozciąga się nawet do trzydziestego roku życia i zwyżki z tytułu wieku mogą one podnieść cenę ubezpieczenia nawet o kilkadziesiąt procent. Ubezpieczenie OC lub pakiet z autocasco można również obliczyć za pomocą internetowego kalkulatora i kupić drogą online. Jednakże przed zawarciem polisy mimo wszystko polecamy zestawienie sobie oferty z pozostałymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku poprzez jedną z porównywarek, najlepiej ipolisa.pl

You Can Drive oferuje również inne produkty ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie domu i mieszkania to kompleksowa oferta, obejmująca ochroną mury od działania ognia i wystąpienia innych zdarzeń losowych oraz wyposażenie i która może być dowolnie powiększona o szereg innych świadczeń (OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie oszklenia, wymianę zamków czy polisę sprzętu komputerowego). Zakres ubezpieczenia turystycznego zaś zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb i może być zawarte z myślą o wczasach zarówno w kraju jak i zagranicą.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.