Firmy ubezpieczeniowe w Polsce

koło ratunkowe

Ubezpieczenie domu od 1 zł?

dom


08 sie 0

Allianz przygotował ciekawą ofertę dla osób wyjeżdżających na urlop. 1 złoty – tyle dziennie kosztuje ubezpieczenie domu na czas wyjazdu.

Zasada działania tej polisy jest niezwykle prosta. Za każdy dzień naliczana jest składka w wysokości złotówki (!), przy czym nie może to być mniej niż 5 złotych. Za te kilka złotych klient otrzymuje ubezpieczenie mienia ruchomego w wysokości 10 tysięcy złotych. Jest natomiast jedno zastrzeżenie: krótkoterminowa polisa nieruchomości może być zawarta jedynie z ubezpieczeniem turystycznym w Allianz i terminami pokrywać się z nią.

Wysoka suma gwarancyjna za minimalną składkę oferuje niezbędny spokój na urlopie. Wprawdzie nie spędzamy całych wakacji, myśląc o tym, co się dzieje z naszym dobytkiem, niemniej jednak pewien niepokój z pewnością pozostaje. Polisa za złotówkę w Allianz zapewnia większy komfort na czas urlopu. Oczywiście żadna polisa nie cofnie wyrządzonej szkody, ale zawarłszy krótkoterminowe ubezpieczenie Allianz ma się zagwarantowaną wypłatę odszkodowania w razie włamania lub zniszczenia mienia wskutek działania warunków atmosferycznych.  Jest to z pewnością ciekawa akcja marketingowa, która może zachęcić urlopowiczów do zawierania polisy turystycznej właśnie w Allianz.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być logged in.