Pełne ubezpieczenie samochodu w PZU


Najstarsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce PZU oferuje swym klientom niezwykle elastyczne oferty ubezpieczenia samochodu.

Opublikowane: 06/06/2014
Autor: Barbara

Z pewnością ostatnia akcja marketingowa PZU, powiązana ze zmianą loga, nie na wyrost dużo mówi o uproszczeniu i przyspieszeniu procedur. Klienci najpopularniejszej w Polsce firmy ubezpieczeniowej przekonują się o tym na własnej skórze. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak komfortowo przebiega likwidacja szkody w PZU.

Oprócz tego PZU proponuje swoim klientom rzeczywiście kompleksową ofertę ubezpieczeń. Standardowe OC i AC oferowane jest w pakiecie razem z bezpłatną podstawową (co nie znaczy, że niewystarczającą…) wersją ubezpieczenia PZU Auto Pomoc. Zapewnia ono naprawę pojazdu w miejscu awarii lub holowanie pojazdów w przypadku zderzenia.

Klient zainteresowany szerszym pakietem usług assistance może wybrać opcję na Polskę lub Europę, obejmującą najdrobniejsze naprawy na trasie, w tym załadowanie akumulatora, otwarcie samochodu w razie zatrzaśnięcia kluczyków czy wymianę opon.

W przypadku zainteresowania ubezpieczeniem autocasco klient może dokupić polisę PZU Auto Non Stop, gwarantującą samochód zastępczy na cały czas trwania naprawy.

W PZU można także ubezpieczyć konkretne sprzęty. Istnieje opcja PZU Auto Szyby. Chyba wszyscy kierowcy, którzy kiedykolwiek mieli tę nieprzyjemność związaną ze stłuczeniem szyb, zdają sobie sprawę, jak ta z pozoru błaha szkoda może się okazać kosztowna i czasochłonna w naprawie. Na szczęście ubezpieczając się w PZU właściciel pojazdu ma kłopot z głowy, bo polisa Auto Szyby zorganizuje wymianę i pokryje jej koszt.