Ubezpieczenia nieruchomości w Link4


Link4 jako jedna z najnowocześniejszych firm ubezpieczeniowych oferuje swym klientom niezwykle elastyczne polisy mieszkaniowe. Klient, wybierając ubezpieczenie Link4, sam decyduje, jakie sprzęty i przed jakimi okolicznościami chce objąć ochroną ubezpieczeniową.

Opublikowane: 06/06/2014
Autor: Barbara

W grę wchodzą: mury, stałe wyposażenie mieszkania (typu: podłoga, zabudowa kuchenna) i ruchome (meble, dywany), a polisa w zależności od potrzeb klienta objąć może takie zdarzenia, jak pożar, kradzież z włamaniem, dewastacja, stłuczenie szyb.

Do ubezpieczenia nieruchomości Link4 bezpłatnie oferuje także polisę assistance. W jego ramach klient ma prawo do pomocy fachowców (ślusarza, elektryka, hydraulika) przez całą dobę, a w przypadku, gdy dom przez jakiś czas nie nadaje się do zamieszkania – transport pod wskazany adres i przewóz rzeczy z mieszkania w bezpieczne miejsce w celu zapewnienia mu ochrony.

Ubezpieczenia domu w Link4 mogą zostać poszerzone o szereg dodatkowych, bardzo atrakcyjnych opcji. Jedną z nich jest OC mieszkaniowe. Jak w przypadku każdego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, chroni ono przed roszczeniami odszkodowawczymi osób pokrzywdzonych w nieumyślnie spowodowanych wypadkach. Oferta Link4 to znakomite zabezpieczenie w przypadku remontów, zalania mieszkania sąsiada czy pożaru. Obejmuje zarówno szkody na mieniu jak i osobie i to nie tylko spowodowane przez ubezpieczonego, ale i jego domowników (np. żonę czy dzieci).

A co z ludźmi, którzy wynajmują mieszkanie od kogoś? Czy oni też mogą się ubezpieczyć w jakikolwiek sposób? Oczywiście, ani mury, ani mienie stałe nie jest ich własnością, więc w przypadku jakichkolwiek szkód lokatorzy odszkodowania nie dostaną. Ubezpieczenie mieszkania Link4 jest na szczęście tak pomyślane, że mogą spokojnie ubezpieczyć swoje rzeczy od kradzieży albo dokupić OC mieszkaniowe. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób pragnących możliwie najbardziej kompleksowej ochrony.