Ubezpieczenie dla młodych w You Can Drive


You Can Drive, nowa marka grupy Ergo Hestia, oferuje swoje ubezpieczenia młodym ludziom, którzy zazwyczaj przez towarzystwa ubezpieczeniowe są traktowane ze sporą dozą podejrzliwości.

Opublikowane: 30/08/2014
Autor: Barbara

Klienci You Can Drive najczęściej sięgają po ubezpieczenie komunikacyjne. Jest ono dostępne w dwóch wariantach: samo OC lub w pakiecie z autocasco. Mogą być one poszerzone o dodatkowe polisy: minicasco (tylko z OC), auto pomoc i NNW w różnych wariantach, ubezpieczenie szyb, bagażu, także o dodatkowe ubezpieczenie na samochód zastępczy.

Co wyróżnia produkty You Can Drive na tle pozostałych towarzystw ubezpieczeniowych? Przede wszystkim fakt, że sopockie towarzystwo nie obarcza swoich klientów zwyżkami za wiek. W innych firmach ubezpieczeniowych definicja młodego kierowcy rozciąga się nawet do trzydziestego roku życia i zwyżki z tytułu wieku mogą one podnieść cenę ubezpieczenia nawet o kilkadziesiąt procent.

Ubezpieczenie OC lub pakiet z autocasco można również obliczyć za pomocą internetowego kalkulatora i kupić drogą online. Jednakże przed zawarciem polisy mimo wszystko polecamy zestawienie sobie oferty z pozostałymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rynku poprzez jedną z porównywarek, najlepiej ubea.pl.

You Can Drive oferuje również inne produkty ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie domu i mieszkania to kompleksowa oferta, obejmująca ochroną mury od działania ognia i wystąpienia innych zdarzeń losowych oraz wyposażenie i która może być dowolnie powiększona o szereg innych świadczeń (OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie oszklenia, wymianę zamków czy polisę sprzętu komputerowego).

Zakres ubezpieczenia turystycznego zaś zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb i może być zawarte z myślą o wczasach zarówno w kraju jak i zagranicą.